Na, Ők aztán adnának nekik!

Örömmel számolunk be róla, hogy a március 17-ei, hétfői határidőig, 8 izgalmas terv érkezett a kerületből, a Ferencvárosi Közösségi Alapítvány Gyermekalapjának első, “Majd adok én Neked!” c. pályázati felhívására, melynek keretében 750 ezer Ft-ot ígértünk kiosztani, nagyjából 150-300 ezer Ft közötti összegekben.

4 kerületi civil szervezet, 3 be nem jegyzett csoport és  1 kerületi projekt (nem kerületi civil szervezet ) pályázatát kaptuk meg. A kuratórium máris elkezdte a pályázatok formai áttekintését, melynek eredményéről hamarosan írásban is értesítjük a jelentkezőket.

A  projekt-ötletek között van színpadra tervezett produkció, különleges kézműves foglalkozások hátrányos helyzetű gyerekeknek, Talpra esők klubja slammelő focistákkal,  mesedélutánok és diákfilmes találkozó, családi közösségi programok nyári szünidőre és szabadtéri lakossági rendezvény, rajzkiállítás és helytörténeti vetélkedő. Ami biztos, hogy nem lesz könnyű választanunk, de soha rosszabb dolgunk ne legyen!

Köszönjük a pályázók érdeklődését! Most nálunk van a labda, nemsokára újabb hírekkel szolgálunk!

az FKA kuratóriuma