Köszönjük, ha nekünk adod adód 1%-át!

Együtt gazdagítjuk Ferencvárost

Adományt gyűjtünk, támogatást osztunk és helyi közösségeket fejlesztünk.2011 óta több mint 50 projektet támogattunk, közel 75 millió forinttal.

A koronavírus-járvány idején elsők között segítettük a kerület rászorulóit 1 millió Ft-tal és saját rádiónkon keresztül számolunk be a legfontosabb kríziskezdeményezésekről. A kerületben élő külföldiekhez angol nyelvű  információkat juttatunk el. Fontosnak tartjuk, hogy a korábban megítélt  támogatásaink fehasználásában rugalmasak és  szolidárisak legyünk  civil partnereinkkel.

Az FKA független szervezet, amely sem az  önkormányzattól, sem az államtól nem kér és nem fogad el támogatást.

Támogasd Magyarország első közösségi alapítványát adód 1%-ával, mert mindannyian másként élhetjük meg a krízist, de csak együtt tudunk jól kijönni belőle!

Az FKA hidat épít és összekapcsol, adj Te is a jövőre!

FERENCVÁROSI KÖZÖSSÉGI ALAPÍTVÁNY

Adószámunk: 18276462143

Hogyan tudod felajánlani?

PDF letöltése         Ügyfélkapun keresztül