Szelíd Motorosok Találkozója – fröccsöntött motorokkal

A Szelíd Motorosok Találkozója a TANKOLJ FEL! – tavaszi kampányunk vagány gyerekprogramja, melyet a Corvinus Egyetem és a Nagycsarnok mögötti új parkban rendezünk meg.

A kisgyerekes családok vasárnap délutáni kétkerekű találkozójára adománygyűjtési akcióval is készülünk, a mitfahrer szülők támogatásukkal feltankolhatják alapítványunk ’gyerek alapját’ és várunk törött játékokat is újrahasznosításra, ajándékért cserébe!

Találkozó május 12-én, vasárnap a Csarnok térnél az óra alatt!

A Ferencvárosi Közösségi Alapítványt Szervező Csoport 2010 tavaszán
kezdte meg munkáját
. A kuratórium tagjai között vannak Ferencvárosban élő és/vagy dolgozó civil szervezeti munkatársak, művészek, vállalkozók. Jelenlegi fő tevékenységünk a támogatásgyűjtés, és olyan akciók szervezése, amelyek népszerűsítik a helyi adományozást. Hiszünk benne, hogy a helyi jó ügyekre megtalálhatók a helyi források, s a mi feladatunk az, hogy segítsünk a támogatóknak és a kezdeményezőknek összetalálkozni, megismerkedni, együttműködni.