Épülnek a cselekvés intézményei, avagy hogyan lettünk mi is hivatkozási pont

Korábban már többször is emlegettük egyik támogató partnerünket, a Közös ALAPON országos programot, amely a magyarországi közösségi alapítványok fejlesztését, támogatását tűzte ki célul. A program a Ferencvárosi Közösségi Alapítványt is támogatta idén tavasszal, erről itt számoltunk be. Annak az örömteli hírnek is helyet adtunk honlapunkon, hogy a KA program pályázatán – amelyen közösségi alapítványt létrehozni kívánó csoportokat kerestek és találtak –  7 csoport nyert, azaz heten vannak már  a nyomunkban. Utóbbi inspiráló és lelkesítő is, hogy valóban mozgalom lehet abból az ideából, amit mi is képviselünk.

Most elkészült és nyilvánosságra került a Közös ALAPON másfél éves munkájának beszámolója, “ÉPÜLNEK A CSELEKVÉS INTÉZMÉNYEI” címmel,  amelyben mi kitüntetett helyet kaptunk.

Itt olvasható el a beszámoló.