dec. 11. ÉLMÉNYKALENDÁRIUM

december 11. kedd 13-17 óra: Kiskarácsony a Nemzeti Színházban!
Bajor Gizi park 1.

A kerület lakóit a Nemzeti Színház színészei kedvezményes színházjegy- és bérletvásárlási lehetőséggel, közös karácsonyfa-díszítéssel, kulisszajárással, társasjátékokkal és meglepetéssel várnak.

Meleg tea és finom mézes sütemény – a Nándori Cukrászda jóvoltából – várja a lakókat.

A kulisszajárás 15.00 -17.00 óráig tart, erre a programra előzetes regisztráció szükséges [email protected] címen.

Ajándékozó: Nemzeti Színház és a Nándori Cukrászda.

“CSONGOR KÉRDÉSE” – SZUBJEKTÍV BESZÁMOLÓ A PROGRAMRÓL ERÁTÓL

december 11. kedd 17- 19 óra: A Romani Platni főz a Négy Égtáj Ízei fűszerbolt alapanyagaiból.

Közért Egyesület, Tűzoltó utca 33/a.

“A Romani Platni, az első roma lakásétterem Magyarországon. Hagyományos, a roma konyhákban készített kenyérrel kívánja megvendégelni a IX. kerületben élőket. A főzésről a Romani Platni főzőcsoport tagjai és mentorai gondoskodnak. Akinek kedve támad és szeretné megtanulni, hogy hogyan készül a bodag/cigánykenyer, betekinthet és részt vehet a Platni konyhai munkájában is.”

Ajándékozó: Romani Platni

“NEM MENJEN A FUCCSBA!” – SZUBJEKTÍV BESZÁMOLÓ A PROGRAMRÓL ERÁTÓL

ÉLMÉNYKALENDÁRIUM NAPRÓL-NAPRA

Az ÉLMÉNYKALENDÁRIUM a Ferencvárosban programsorozat mottója: “Helyben, közösen”. 2012.december 8 és 16.-a között közel húsz ingyenes program várja a kilencedik kerületben élőket, dolgozókat, és a Ferencvároshoz kötődőket.Buzdítjuk a kerületieket, vegyenek részt, ismerjék meg egymást, hiszen mindenki adhat valamit a közösségének, ahogyan sokat kaphat is tőle.