A Kék Pont Bringaszervíz is kiteker a FAKK-ra

Valami nem stimmel a váltóddal? Nem fog a fék? Vagy csak fel kéne szerelni egy új lámpát, csengőt, csomagtartót? Tekerj ki Te is a IX. Kerekerdő parkba szombaton délelőtt, megoldjuk!

A ferencvárosi székhelyű Kék Pont Alapítvány munkatársai is ott lesznek a II. Ferencvárosi “Aput a Kapuba” Kupán (FAKK), április 14-én, szombaton. Részletek a programról itt. Az éppen nem focizó csapatok tagjai és a szurkolók, vagy a Kerekerdő parkba kilátogató környékbeliek , a  szervezet City Art Műhely programjának egyik legnépszerűbb szolgáltatását vehetik igénybe, a Kék Pont Bringaszervízt.

A Kék Pontosok, igény szerint tanácsot adnak és   együtt szerelnek majd  azokkal, akik szeretnének egy személyreszóló,  kerékpárszerelő gyorstalpaló alapképzést kapni olyan hiteles bringásoktól, akik télen-nyáron tekernek!

“Az élet olyan, mint a biciklizés. Hogy megtartsd az egyensúlyod, mozgásban kell maradnod.” (Albert Einstein)