Rólunk írják

A SÖRKÓSTOLÓ BEHARANGOZÓJA! AZ ORIGO.HU is minket ajánlott olvasóinak, először az Életmód rovatban :)  Később a címlapra is kikerült, Goodfriend és Görbicz közé… Köszönjük a cikket Kovarszki Andreának!

FERENCVÁROS ÉLESZTŐ, FEL! A SÖRKÓSTOLÓ BEHARANGOZÓJA A KLUBRÁDIÓBAN:

A BORKÓSTOLÓ ADTA AZ APROPÓT, BARDÓCZ IVÁN ÖNKÉNTESÜNK PEDIG A BELEVALÓT

Bemutatkozott a közösségi alapítvány a Népszabadság JÓTETT mellékletében és Nol-line is.

A GAZDASÁGI RÁDIÓBAN BESZÉLGETTÜNK A KÖZÖSSÉGI ALAPÍTVÁNYRÓL

Aki kérdez: Novák Péter. Aki válaszol: Kovács Edit, kurátor

ZENÉS JÓTÉKONYSÁGI BORKÓSTOLÓ ZWACK IZABELLÁVAL a PÚDER BÁRSZÍNHÁZBAN

TANKOLJ FEL! a gyerekekért

M. Kovács Ágnes cikke a Népszavában, a Tankolj Fel! kampányról, kommentekkel.

Kisfilmünk a Tankolj Fel! kampányról megtekinthető a képre kattintva.

KREATÍV ÉS FENNTARTHATÓ KEZDEMÉNYEZÉSEK

Kurátoraink részt vettek a Kunbábonyi Nyári Egyetem “Kreatív és Fenntartható kezdeményezések” című műhelybeszélgetésén.

ÉLMÉNYKALENDÁRIUM

Sajtóközlemény az MTI hivatalos oldalán

“Adventi programok Ferencvárosban” az origo.hu karácsonyi rovatában

9. kerület.ittlakunk.hu: Heti adventi programok kerületben

nepszava.hu, magyarorszagon.hu, napiforras.hu,

Non-profit és civil szervezeteknek szóló országos internetoldalakon: nonprofit.hu, adhat.hu

port.hu és a Nők Lapja Café hétvégi programajánlóiban

Süteményt egy mosolyért cserébe! a Közgáz HÖK oldalán az egyetemisták sütiakciójáról

Kiskarácsony és kulisszajárás a Nemzeti Színházban (szinhaz.hu)(nemzetiszinhaz.hu)

Kakaóparti a Makett Laborban (est.hu)

Romani Platni: Közös bodagsütés (blogspot.hu)

HANEM koncert a StúdióK-ban (studiokszinhaz.hu)

IGYON EGY SZÓDÁT FERENCVÁROSÉRT!

A szóda program nem marad titok!  Júlisuban a MOZAIK rovatban írt rólunk a Ferencváros újság.

FAKK-2012 OFFICIAL VIDEO

A 2012-es FAKK Kupáról készült klipünk

9TV HETI HÍREK műsorának tudósítása a FAKK-KUPÁ-ról,

Színes riport a rendezvényéről : adományozás és foci, foci és adományozás – a műsor 10p55 perctől

FAKK-KUPA A KERÜLETI  SPORTROVATBAN

A Ferencvárosi Önkormányzat hetilapja sportrovatának vezető híre lett a FAKK-Kupa. Vannak, akik hátulról előre olvassák el az újságot:)

ÚJFAJTA ADOMÁNYOZÁS

A Népszabadságban a II. Ferencvárosi “Aput a Kapuba” Kupáról megjelent képriport. Fotó: Móricz Simon

II. FERENCVÁROSI “APUT A KAPUBA” KUPA – SZÍNÉSZVÁLOGATOTT-FERENCVÁROS 9:5

Korrekt és naprakész tájékoztatás a FAKK-Kupáról a Ferencvárosi Önkormányzat honlapján (ferencvaros.hu) Szöveg és fotó: Boldizsár László

KÖVETENDŐ PÉLDÁK

Riport a Rádió Q 99.5 Rövidzárlat c. műsorában Barna Erával, Jordán Péterrel, Scsaurszki Tamással beszélget Müllner Dóra a FAKK-ról és előkerül az obligát kérdés, hogy mitől más egy közösségi alapítvány (2012. április 12.)

CIVIL NYILVÁNOSSÁG

A NIOK-hírlevélben megjelent a II. FAKK-kupa beharangozója. A hírlevél 10 ezer címre megy ki.

A KÖZÖSSÉGÉRT, EGY KICSIT MÁSKÉNT

A hivatalosan bejegyzett közösségi alapítvány első bejelentkezése a kerületi lapban. Interjú Scsaurszki Tamással és Virágh Orsolyával (K.G., Ferencváros, 2012. január)

Rólunk írták 2011-ben

VISZLÁT DISZLÁJK (Helyi Théma, 2011. október)

APUK A KAPUBAN

Az I. Ferencvárosi “Aput a Kapuba” Kupa sportösszefoglalója (Steiner Gábor, Ferencváros, 2011. május)

ALAKULÓ KÖZÖSSÉGI ALAPÍTVÁNY FERENCVÁROSBAN

Tudósítás a Helyben-Közösen. Itt és most címmel, 2010. novemberében megrendezett nemzetközi konferenciáról (Steiner Gábor, Ferencváros Újság, 2010. november 26.)

A közösségi alapítványok Magyarországon - a Ferencvárosban és azon túl c. írás megjelent a Civil Szemle 2012/2. számában

Közösségi alapítványok Magyarországon – a Ferencvárosban és azon túl, 2012

Visszatekintés a  közösségi alapítványokkal kapcsolatos három éves munkára, abból az alkalomból, hogy a Fővárosi Bíróság 2011. december 30-án jogerősen bejegyezte a Ferencvárosi Közösségi Alapítványt. Megjelent a Civil Szemle 2012/2 számában (31.sz.)