Az Élő Adás videós stábja is helyi csapat

Berecz Péter és Meggyes Bence

19 éves egyetemisták, akik televíziós újságírást tanulnak és mindketten a  ferencvárosi Leövey Klára Gimnáziumban kezdték a szakmát (LKG). Mint az LKG TV riporterei, rendszeresen tudósítottak helyi eseményekről és mindezt olyan profin teszik, hogy két éve elnyerték az ország legjobb online diákmédiumának járó díjat. Tavaly júniusban párosuk tagja volt a  Ferencváros Közösségi Alapítvány úszócsapatának a Swimathonon, és ketten több  mint 70 ezer Ft-ot gyűjtöttek nekünk, sőt, ami még ennél is fontosabb, hogy aktívan részt vettek a kampány kommunikációjában. Úgy gondolják, hogy a médiának fontos szerepe kiállni jó célok mellett és a nyilvánosság erejével hatni, illetve hogy mindenkinek a saját lehetőségeihez mérten kell segítenie. Az újságírást hivatásuknak tekintik már, mi pedig nagyon örülünk, hogy velük dolgozhatunk.  Idén ismét ők  forgatják az Élő Adás összefoglaló-videóját!