ÉLMÉNYKALENDÁRIUM

A 2014-es ÉLMÉNYKALENDÁRIUM akciónk részletei itt nézhetőek vissza.

Korábbi Élménykalendáriumokról:

A hagyományteremtés szándékával született karácsonyi rendezvényhez olyan kilencedik kerületben élő helyi vállalkozók, intézmények, civilek és művészek csatlakoznak, akik a közelgő ünnepek apropóján, valamennyien egy-egy különleges közösségi, kulturális élménnyel szeretnék megajándékozni a körülöttük élőket. A programok az alapítvány egyik legfontosabb célkitűzését, a  közösségi adományozás, azon belül is a nem pénzbeli támogatások fontosságát, a környezetünkben élők iránti odafordulás örömét és a szomszédságainkban megbújó értékek felfedezését kívánják népszerűsíteni.

“Fantasztikus volt megélni, hogy az Élménykalendárium ötletére mindenki azonnal igent mondott! Mivel mi azokat igyekszünk megszólítani, akik jobb közérzettel szeretnének élni és dolgozni a Ferencvárosban, a karácsonyi programsorozathoz felkért csatlakozók nagyon könnyen azonosultak céljainkkal,  izgatottan és nagy örömmel vetették bele magukat az ajándék-események tervezésébe!” – számolt be az alapítvány legújabb kezdeményezéséről az ötletgazda Miklusicsák Alíz, az FKA egyik kurátora.

az ÉLMÉNYKALENDÁRIUM támogatói 2012-ben az ÉLMÉNYKALENDÁRIUM támogatói 2013-ban