Természetbeni támogatóink

Dobos Ingatlanfejlesztési Kft., amely az Alapítvány irodájának kialakításához kínált rendkívül  kedvező bérleti feltételeket a Dobos-ház második emeletén. Köszönjük!

Skawa Innovation Kft, amely weboldalunk elkészítését támogatta, jelenleg tárhely- és domain név szolgáltatását nyújtja. Másoknak weboldal fordításban segít. Köszönjük!

TRX  Kft, amely az Alapítvány új irodájának kialakításához kínált rendkívül  kedvező bérleti feltételeket a Mártom utcában. Köszönjük!

Medence Csoport, amely re+concept bútoraival támogatja irodánk és programjaink berendezését, valamit nekik köszönhetjük programjaink arculatának megtervezését.

Dima Kft. amely az irodánk kommunikációs infrastruktúráját támogatta.

OBI Áruház IX. kerület, amely az Alapítvány irodájának felszerelését támogatta. Köszönjük!

Hugo Sport, amely programjainkat rendszeresen támogatja. Köszönjük!

Lotto Bike, amely programjainkat rendszeresen támogatja. Köszönjük!