Ismét a Mester 67-é lett a Vándorkupa

Ismét a Mester 67-é lett  a Vándorkupa

Úgy tűnik ez a vándorkupa csak  a nevében változtatja a helyét…! A II. Ferencvárosi “Apuzt a Kapuba” Kupa győztese ismét a József Attila általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási  Intézmény “Mester 67″-es csapata lett. A  csapat a kupával 100 ezer Ft-is nyert sporteszközökre, a Ferencvárosi Európai Integrációs és Vállalkozásfejlesztési Egyesület (FEVE) támogatásaként.

A Mester 67 kiváló csapatának játékosai voltak:

Gál Roland,Oláh Tibor,Lakatos Ferenc,Lakatos Krisztián,Dobos Lajos,Csizmadia Norbert,Farkas Szilveszter,Beri Pál,Sára Norbi,Kiss Dániel

“Apu” a Kapuban, Kiss Krisztián volt.

Gratulálunk a csapatnak és felkészítő tanáruknak, Ragány Károlynak!

A II. FAKK

2. helyezett lett:

“Weöresök” – Weöres Sándor Általános Iskola csapata

3. helyezett lett:

“Lakótelepi Sasok”– Kosztolányi Dezső Általános Iskola csapata

A II. FAKK nevezési pályázatai közül-  amelyben  a csapatoknak meg kellett írniuk, hogy konkrétan  mire, milyen sport vagy közösségi szabadidős tevékenységre  költenének 50-100 ezer Ft közti pénzügyi támogatást, ha sikerülne adományozót találnunk hozzá – a Dominocs csapatának pályázat nyert! Az iskola sajnos idén megszűnik, ősztől már a József Attila Általános Iskolával összevontan tanulnak tovább  a gyerekek, most egy búcsú kiránduláshoz kértek és nyertek is pénzt.

Gratulálunk minden résztvevőnek és köszönjük a sportszerű játékot és a szurkolást!

Hamarosan további infók és képek lesznek a kupáról  itt a honlapon!

Fotó : Steiner Gábor