Csigadomány kísérlet a Ferencvárosért

„Én ugyan azt soha a büdös életben…Az utolsó sport, amit valaha is kipróbálnék!”- olvassuk a nyilvános facebook esemény oldalán leírt vallomás elején. Személyes indíttatású kurátori magánakcióként  indult, de a Ferencvárosi Közösségi Alapítvány javára gyűlnek a felajánlások. Barna Era kurátorunk megkísérli életében először lefutni a félmaratont novemberben, és miután a saját vállalását legalább akkora kihívásként éli meg, mint amibe mi vágtuk itt a fejszénket együtt-  Ferencváros legnagyobb humánkísérleteként, azzal, hogy missziónk szerint, helyi ügyekre, helyi forrásból gyűjtünk- azt kéri, ha sikerül neki, a szurkolói támogassák az alapítványunkat! Úgy legyen.

A Csigadomány kísérlet , melyhez bárki csatlakozhat, tükrözi azt a szellemiséget, amit igyekszünk soha nem elfelejteni: a kommunikációnkban fontos a személyes hang, a közös felelősségvállalás és a közösségi élmény!

Na meg a játék! Hogy komoly dolgokról is próbáljunk  játékosan, örömmel, szívből…

Köszönjük  minket támogatóknak! Hajrá Era, hajrá FKA!